לתיאום פגישת אתחול ושינוי
התקשרו עכשיו 050-8536689
או השאירו פרטים ונחזור אליכם היום

BodyReset
רעות בר-לב

לקוחות ממליצים • ירידה במשקל של 9 ק"ג בחודשיים וחצי (מכ-82 ק"ג ל73.5 ק"ג). הופתעתי מכיוון שאני אוכל יותר, לא מרגיש שהחסרתי מהגוף משהו או מנעתי מעצמי משהו, ובפעם הראשונה בחיי, אני שולט בתשוקות למתוקים שהיו לי. לא הייתי מעוניין בפתרון זמני וב"דיאטה", שיגידו לי מה אסור, אלא באורח חיים שונה ובריא, שיעזרו לי ליישם.
  בנוסף, נעלמו תוך זמן קצר כאבי הראש, צרבות, הרגשת כבדות במערכת העיכול ועוד תחושות לא נעימות שחוויתי. אני סה"כ קיבלתי החלטה והשיטה נתנה לי את הכלים ליישם את ההחלטה. אני אמרתי מה ורעות אמרה ועזרה לי איך – ועל כן רעות, אני מודה לך מאוד מאוד.

  יוגב שוורץ
  יוגב שוורץ
  הייטק, מנהל אגף תפעול
 • הגעתי לרעות למטרת ירידה במשקל והצלחתי להוריד 10 ק"ג בחודש וקצת. הרבה מעבר למה שציפיתי ובקלות רבה ממה שיכולתי לתאר.
  אבל המטרה הראשונית הפכה למשנית. ההישג גדול הרבה יותר. ההרגשה, הערנות, האנרגטיות, השינוי החיובי שחל בכל התחומים החשובים. היופי שבחיים.
  זאת אני משמרת עד היום (3 שנים) ללא קושי, כדרך חיים וזה כיף גדול. אי אפשר להשוות ולתאר במילים את ה"אחרי" לעומת "לפני". הרבה מעל הציפיות.

  יעל ג'רסי
  יעל ג'רסי
  שותפה PwC Israel מרצה בכירה, בפקולטה לניהול, אוניברסיטת תל אביב
 • שילוב של תמיכה, מקצועיות והכוונה ברמה הגבוהה ביותר רעות שינתה את חיי.באימוניים אישיים וטיפול תזונתי ונטורופתי טבעי בקליניקה הפרטית חשתי בשינוי עם כל מפגש ומפגש.
  רעות הטמיעה בי כוח רצון, נחישות והתמדה לאמץ תזונה בריאה ולחיים בריאים ומאושרים יותר.מקצועיות, ידע רחב, רצון בלתי מתפשר להצלחה ובתוספת של טוב לב מבטיחים תוצאה.

  ניר שאול
  ניר שאול
  רו"ח בכיר
 • לאחר שתוצאות הסקר העידו על כולסטרול רע וסוכר גבוה בדם. נקראתי לרופא והבנתי שעלי להיכנס למשטר תזונה קשיח ולטפל דחוף בחריגות. הגעתי לרעות ובעזרת השיטה הצלחתי לשנות את אורחות חיי לתזונה בריאה, פעילות גופנית והבנה מעמיקה על שליטה בגופי. והתוצאות לא אחרו לבוא, ירדתי כ-20 ק"ג, בדיקות הדם חזרו לנורמה. ומאז ועד היום כ-3 שנים אני שומר על השינוי, בין היתר בזכות העובדה שאין המדובר בהימנעות, אלא שינוי בגישה.
  המלצתי עד כה לכל הפחות לכ-15 אנשים מקורבים. ואין אחד מהם שלא הודה לי על ההמלצה ועל השינוי שעבר.

  עופר אבני
  עופר אבני
  עורך דין ושותף בכיר
 • לפני 6 שנים הגעתי לרעות לטיפול טבעי באלרגיה קדחת השחת. כל שנה התווספו עוד בעיות ולרופא המשפחה לא היו פתרונות עבורי. טיפול טבעי לאלרגיה וצמחי מרפא למשך 3 חודשים בלבד ובעזרת השיטה אני מצליח להתמיד בקלות בתזונה בריאה תוך הבנה מהירה, הידע והכלים בעניין. פלא, זה כבר האביב ה-5 שאני לא סובל ואפילו מצליח להנאות מעונה מדהימה זו. חזרתי לשחייה שאהבתי בצעירותי וגיליתי עולם חדש ומהנה יותר. בנוסף, בלי כוונה של ירידה במשקל או מאמץ ירדתי 7 ק"ג מיותרים. תודה.

  שמוליק מחלב
  שמוליק מחלב
  מנכ"ל ועורך דין בכיר
 • ירדתי במשקל 10 קילו בחודש, ולא רק שלא הפסקתי לאכול, אני אוכל יותר, ומרגיש שבע ומסופק לכל אורך היום (כולל בלילות). רעות לוקחת את הקשיים ויחד איתך מפרקת אותה, מוצאים ביחד כלים אמיתיים להתמודדות ביום יום ומאירים מקומות חשובים בחיים, בנפש שלך, וככה הופכים את התפיסה והשינוי לדרך חיים, כזו שמקרינה ומשנה לטובה גם אנשים אחרים וחברים מסביב.
  התהליך מתרחש בקלות ובצורה טובה , מכילה , מעניינת, מעשירה ומהירה בהרבה משחשבתי לפני, השינויים הם כמעט מידיים בעיקר באנרגטיות ובהפחתת תסמינים נלווים כליחה מרובה ואלרגיה, כאבי בטן, שיפור בשינה ועוד. תודה.

  נועם מויסה
  נועם מויסה
  למען נוער בסיכון וזמר מצליח
 • ירדתי במשקל 10 ק”ג, זה בלי להרגיש שעשיתי דיאטה. רעות שינתה ושיפרה את חיי (וחיי סובביי), השיטה עזרה לי לאמץ תזונה בריאה ולפתח כושר גופני ואפילו לחבב את זה- אני לא מוותרת על ההליכות שלי פעמיים- שלוש בשבוע (לא חשבתי שזה אפשרי) .ובעזרת טיפול טבעי לתת פעילות בלוטת התריס ומזה 7 שנים, בדיקות הדם שלי תקינות. אני מרגישה בריאה (כפי שלא הרגשתי מעולם- בגופי ובנפשי), מאוזנת, חזקה ואנרגטית.

  חנה דוידוביץ
  חנה דוידוביץ
  עיצוב והפקה לגופים ממשלתיים, לבתי ספר
 • עד היום ירדתי במשקל 12 ק"ג, בפעם הראשונה בחיי.
  ברור לי שהכול תלויי במידת הרצון והנכונות להתמודד עם תזונה בריאה והרגלים חדשים. אבל ללא רעות והשיטה, ללא הנעימות וההכוונה לאורך הדרך מה לעשות ושמירה עלינו באסרטיביות ובחיוביות- זה לא היה מצליח! פתאום בגדים ישנים מתאימים, חדשים מצריכים תיקון, ההליכות כל יום חזרו להיות הרבה פחות מעיקות והתחושה הכללית-נהדרת! אנחנו בדרך הנכונה!
  צרבות שסבלתי מהם שנים נעלמו, פעילות מעיים תקינה כמו לפני שלושים שנה, השיעולים הטורדנים בבוקר נעלמו. ולשמחתי, השתכנעו רוב בני משפחתי ואנו עוזרים אחד לשני.

  אילן כץ
  אילן כץ
  מייסד שיטת אימון אישי וחינוכי
 • הגעתי לרעות על מנת לאמץ דרך חיים בריאה ולטיפול טבעי בבעיית עודף כולסטרול בדם.
  רעות הובילה תהליך מקיף שכלל אבחון מסורתי, התאמה אישית, ליווי צמוד ותמיכה לאורך כל הדרך.
  התהליך התייחס למכלול היבטים, החל מהקניית הרגלי תזונה בריאה, דרך חינוך לפעילות גופנית מתאימה ועד לשינוי חשיבתי.
  כל אחד מהשלבים בתהליך לווה בחומרי רקע מקצועיים, הסברים נרחבים ובהירים וכלים תומכים.
  נכנסתי לתהליך עם הרבה מאוד חששות והשגות לגבי היכולת שלי באמצע החיים לעבור שינוי מהותי ולסגל הרגלי חיים חדשים. הופתעתי מהמהירות, הפשטות והקלות בהבנת התפיסה והטמעתה, וזאת בעיקר בשל הגישה הבלתי מתפשרת של רעות, היחס האישי וההתאמה לצרכים והמגבלות הייחודיים שלי, הסבלנות הרבה ומתודולוגית העבודה.
  התוצאות שהושגו, בזמן קצר, הן מבחינת שיפור מצבי הבריאותי והן מבחינת המראה החיצוני היו משמעותיות ועוררו תגובות נלהבות.

  אין לי ספק שהתהליך שעברתי הינו אחד מהתהליכים המשמעותיים שהובילו לשיפור איכות החיים שלי ושל בני משפחתי.

  אורנה פלס
  אורנה פלס
  חטיבת הביקורת הפנימית של בנק לאומי
 • האישה ששינתה את חיי ! בזכותה הארוחות שלנו נהיו יותר בריאות, יותר מענינות ומפנקות, כל בוקר אני מרגישה כאילו אני אוכלת ארוחה באיזה מלון אנגלי מפואר ואני מתחילה את היום עם המון אנרגיה ושמחה בלב.
  ממליצה בחום על ייעוץ עם רעות בר-לב, היא מדהימה, מאוד מקצועית ומתמחה בתזונה ובצמחי מרפא

  הודליה כצמן
  הודליה כצמן
  בעלי חברת KTSM. מכורה 'לשעבר' למתוקים ומאפים
 • ההמלצות וההנחיות שקיבלתי מ רעות בר לב ב-4 השנים האחרונות שינו אותי לחלוטין, גם בהרגלי הספורט וגם בהרגלי התזונה.
  אני ממליץ בחום לכל מי שהקריירה וההתפתחות האישית שלו חשובות לו, להשקיע בשיפור ההרגלים הללו.
  קראו את מאמריה של רעות בר לב, צפו בה גם בתכניות הטלוויזיה, ותוכלו ללמוד המון.
  רעות תודה

  חן שרייבר
  חן שרייבר
  רואה חשבון