דיאטה מהירה
דיאטה מהירה

דיאטה מהירה ובריאה

לקבלת ייעוץ והתאמה אישית, ללא עלות:

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו 050-8536689

 תפריט תזונה נטורופתיה לסוכר גבוה בדם/ סוכרת

 צמחי מרפא להורדת סוכר גבוה מותאמים אישית

 טיפול טבעי לסוכר גבוה בדם/ סוכרת

גמילה ממתוקים והורדת תשוקה לפחמימות וסוכרים

ליווי ואימון אישי עד להצלחה

שימור הישגים לאורך זמן

 • נועם מויסה

  הוריד סוכר ורזה 10 ק"ג בחודש
  הוריד סוכר ורזה 10 ק"ג בחודש
  הורדתי סוכר ורזיתי 10 ק"ג בחודש. זה התרחש בקלות ובצורה טובה, מעשירה ומהירה בהרבה משחשבתי לפני, השינויים הם כמעט מידיים בעיקר באנרגטיות ובהפחתת תשוקות למתוקים ופחמימות, ובתסמינים נלווים מעיקים נוספים. תודה.
 • אילן כץ

  הוריד סוכר ורזה 12.5 ק"ג בחודשיים
  הוריד סוכר ורזה 12.5 ק"ג בחודשיים
  הורדתי סוכר ומשקל של 12 ק"ג, בפעם הראשונה בחיי.. ללא רעות והצוות, הנעימות וההכוונה לאורך הדרך מה לעשות ושמירה עלינו (המלצתי לבני בייתי) באסרטיביות ובחיוביות- זה לא היה מצליח!
 • עופר אבני

  הוריד סוכר ורזה 20 ק"ג ב-3 חודשים
  הוריד סוכר ורזה 20 ק"ג ב-3 חודשים
  הגעתי ל רעות בגלל סוכר וכולסטרול גבוהים בדם. והתוצאות לא אחרו להגיע. ירדתי 20 ק"ג ובדיקות הדם חזרו למרכז הנורמה, ומאז ועד היום כ3 שנים אני שומר על כך. המלצתי עד כה ל15 אנשים קרובים ואין אחד שלא אודה לי.
 • אורנה פלס

  הורידה סוכר ורזתה 6 ק"ג בחודש וחצי
  הורידה סוכר ורזתה 6 ק"ג בחודש וחצי
  רעות הובילה תהליך מקיף שכלל אבחון, התאמה אישית, ליווי צמוד ותמיכה לאורך כל הדרך. התוצאות שהושגו, בזמן קצר, מבחינת שיפור מצבי הבריאותי, האנרגיה והמראה החיצוני היו משמעותיות ועוררו תגובות נלהבות.

נעים להכיר,

רעות בר-לב N.D CL.H מפתחת שיטת BodyReset

המוטו שלי

"אם אכן חיים פעם אחת,

בואו נעשה זאת בכיף אשר תורם לחיים"

הורדת סוכר גבוה בדם בעזרת רפואה טבעית

צמחי מרפא ושיפור הרגלי החיים שלנו. 

תציבו יעד- ונגיע אליו יחד!

דיאטה מהירה רפואת הרמבם
ירידה מהירה במשקל
הרזיה טבעית
דיאטה מהירה ובריאה

לקבלת ייעוץ והתאמה אישית, ללא עלות:

השאירו פרטים או התקשרו עכשיו 050-8536689

ניסיתי לשנות את הרגלי האכילה שלי ולא הצלחתי. למה דווקא שיטת BodyReset תצליח לי?

תשובה

שיטת BodyReset מקנה אלמנט נוסף וחשוב בתהליך כה מורכב ועדין. אלמנט הטיפול הטבעי בגורמים אישיים אשר אחראים על התעוררויות של תשוקות ודחפים עזים. לדוגמא: בעיות שינה, כתגובה לעייפות ולמצוקת הגוף יש צורך עז בפחמימות ומתוקים לאספקת אנרגיה אשר נקשרים לעלייה ברמות הסוכר בדם ומהווים גורם סיכון להתפתחות סוכרת.

במקביל למענה ולטיפול טבעי אנו רוקמים יחד איתך תפריט תזונה נטורופתיה כטיפול טבעי לסוכר גבוה בדם אשר מותאם אישית+ רשימת קניות אישית או מנות מומלצות ממסעדות אהובות. בהסכמתך, בהתאם להעדפות ולטעמים, לשיטות הבישול וללוחות הזמנים הייחודים לך.

סוד ההצלחה שלנו הוא לא קסם אלא גישה טיפולית וליווי אישי עד להצלחה. טיפול הן בגוף והן בנפש. רעות בר-לב מפתחת השיטה היא לפסיכולוגיה הוליסטית, מתמחה בנטורופתיה וצמחי מרפא.

איך "ריסט Reset" לגוף יכול לעזור לי להוריד סוכר גבוה בדם באופן טבעי?

תשובה

ריסט Reset" לגוף יביא את גופך לפעילות טבעית טובה ומאוזנת יותר, לצד ירידה במשקל (במקרים של סוכרת מבוגרים) ולתפריט תזונה בעל אינדקס גליקמי נמוך (במקרים של סוכרת נעורים). תפקוד תקין יותר של הגוף משפיע בין היתר על עיכול טוב יותר של הסוכרים. הן על ידי פעילות בריאה וויטאלית של הלבלב והגברת רגישות הקולטנים על התאים לקלוט את האינסולין.

כמו כן, "ריסט לגוף" אומר תמיכה ומענה בגורמים אישיים אשר מביאים את הגוף למצוקה, לחולשה וגורמים לירידה בוויטליות. בנוסף, הגורמים האישיים מביאים את לתשוקות עזות לפחמימות ומתוקים כתגובה טבעית למצוקה של הגוף.

גורמים אלו פוגעים בבריאות הכללית, בתחושת המוטיבציה והמסוגלות בכל התחומים ובטח בשיפור הרגלי האכילה שלנו אשר קשורים באופן ישיר לחריגות בבדיקות הדם ולסוכר גבוה בדם, בתפקוד היומי וביכולת ליישם ובטח להתחיל פעילות גופנית מתונה.

 

מהם היתרונות הבריאותיים בשיטת BodyReset?

תשובה

כמה שאנו זזים ומה שאנו אוכלים – הופך להיות מי שאנחנו ומתבטא במראה, בהרגשה ובבדיקות הדם שלנו. בשיטת BodyReset תוכלו להיעזר גם בצמחי מרפא לטיפול בקשיים האישיים ליישם את שיפור הרגלי החיים. לדוגמא: גמילה ממתוקים, שיפור האנרגטיות, השינה, ההרגשה ושיפור בתוצאות בדיקות הדם באופן טבעי.

האם צמחי המרפא בטוחים לשימוש, האם יש בקרה של משרד הבריאות ותעודת כשרות?

תשובה

צמחי מרפא הם מיצוי של מאכלים, צמחי תבלין ושורשים ומוגדרים כתוספי תזונה. השימוש בהם נעשה ברפואה המסורתית מזה אלפי דורות. וכיום, השפעותיהם והבנת המנגנונים המעורבים עולים לכותרות המחקרים.

צמחי המרפא של BodyReset נעשים בבית מרקחת בפיקוח רוקח, עומדים בתווי תקן וכשרות.

בית המרקחת אשר רוקח את מוצרי BodyReset הוא המוביל בישראל בתחום התכשירים הטבעיים וצמחי המרפא, החברה פועלת ונמצאת בפיקוח מתמיד של משרד הבריאות ואגפיו השונים: רוקחות, מזון, א.מ.ר, ואיכות הסביבה. החברה נבחנת ונסקרת תקופתית על ידי מכון התקנים הישראלי ופועלת על פי דרישות התקן הישראלי והתקנים הבינלאומיים:GMP ,ISO 9001:2008 ,ISO 227716:2007 ,ISO 13485:2003.

צמחי המרפא שלצמחי המרפא ותוספי התזונה שלנו מתבססים על ידע מקצועי נרחב הנשען על גישות מסורתיות ומודרניות כאחד, ומצד שני, מתקני ייצור מהמתקדמים כיום בארץ ובעולם.

בקרת האיכות: תהליך קבלת ואחסון הצמחים, פיקוח על הכנת המרשמים בהרכבה מותאמת אישית, אריזה וייצור, אחסון והובלה לבית הלקוח נעשים על ידי רוקח מוסמך בלבד.

כשרות: לכל חליטות צמחי המרפא תעודת כשרות של הבד"ץ, כמו כן, החברה מאושרת על ידי הרב יוסף זריצקי, המשמש גם כיועץ בנושאי הכשרות.