טיפול טבעי בסוכרת | איזון מחלת הסוכרת

  לייעוץ והתאמה אישית *ללא עלות
  חייגו עכשיו
  מלאו פרטים ואחזור בהקדם:
  הטיפולים מתרחשים בת"א ומרחוק(סקייפ/טלפון)

   לייעוץ והתאמה אישית *ללא עלות
   חייגו עכשיו
   מלאו פרטים ואחזור בהקדם:
   הטיפולים מתרחשים בת"א ומרחוק(סקייפ/טלפון)

   טיפול טבעי בסוכרת*

     תפריט תזונה נטורופתיה לסוכר גבוה בדם/ סוכרת

     צמחי מרפא להורדת סוכר גבוה מותאמים אישית

     טיפול טבעי לסוכר גבוה בדם/ מחלת סוכרת

     הורדת התשוקה לפחמימות וסוכרים

     אימון וליווי אישי עד להצלחה

     שימור הישגים לאורך זמן


   הגיע הזמן לפגוש את עצמך בדרך חדשה ובריאה!

   אנחנו מאמינים שמגיע לך ולגוף שלך הרבה יותר. על ידי הורדת הסוכרים בדם בשיטת BodyReset ניתן להגיע לתוצאות בקלות ובמהירות ובאופן בריא וטבעי*. כמו אלפי לקוחותינו ששינו את חייהם ובריאותם לטובה אנו מזמינים גם אותך להצליח איתנו!

   שאלון בריאות

   פיתחנו במיוחד עבורך, שאלון קצר אשר יסייע לך להכיר את מצב בריאותך ולדעת האם הנך משתייך/ת לקבוצת סיכון כלשהי. לאחר מילוי השאלון, תקבל/י חיווי מיידי אודות מצב בריאותך כפי שמשתקף מהפרטים שהזנת בשאלון. אמנם השאלון אינו מהווה תחליף לקשר אישי, אולם הסודיות הרפואית תחול על כל פרטי השאלון והפרטים האישיים.


   • סובלים מסוכר גבוה בדם?

   • לא מצליחים לאזן את מחלת הסוכרת?

   תפריט לחולי סוכרת

   אצלנו בקליניקה תקבלו טיפול טבעי לסוכר גבוה בדם!

   מנתונים סטטיסטיים בישראל עולה שאחוז הסוכרתיים בארצנו ובעולם הולך וגדל. כיום, יותר מ-400 אלף ישראלים חולים בסוכרת, המאופיינת ברמות סוכר גבוהות בדם אשר אינן מטופלות כראוי ובזמן. רמות סוכר גבוהות בדם גורמות לתסמינים מעיקים כחולשה וסחרחורות, כאבי ראש, יובש וטעם לא טוב בפה, רעב בלתי פוסק ותשוקות עזות למתוקים. ישנן שיטות פרמקולוגיות ברורות וידועות לטיפול בסוכר גבוה בדם ובסוכרת. אולם, אם הגעתם לפה סימן שאתם מחפשים טיפול אלטרנטיבי. וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם בשיטת BodyReset.

   תוצאות מחקרים ועדויות קליניות רבות מביאות בשורה משמחת וחד משמעית בנוגע להשפעות החיוביות של שינוי בהרגלי חיים על סוכר גבוה בדם ועל סוכרת. נעים מאוד, שמי רעות בר-לב נטורופתית מוסמכת והרבליסטית קלינית, מטפלת בשיטת BodyReset, אני שמחה שהגעתם לכאן ומזמינה אתכם לטפל בדרך טבעית, יעילה ובטוחה בסוכר גבוה בדם או בסוכרת.

   אספק לכם כלים המותאמים לכם במיוחד באופן אישי ולחריגה ברמות הסוכר, וביניהם: תפריטי תזונה בריאה, תוכנית אימונים אישית לפעילות גופנית מתונה, צמחי מרפא ותוספי תזונה, העצמה ומוטיבציה. בנוסף, תקבלו ספר הנחיות אותו כתבתי בהשראת מטופליי "7 הצעדים לחיים הבריאים".

   המלצות המטופלים

   טיפול הסוכרת / הורדת סוכר בדם
   הורדת סוכר אילן
   הורדת סוכר עופר
   הורדת סוכר אורנה


   תפריט לחולי סוכרת

   תפריט לחולי סוכרת - בניית תפריט לחולי סוכרת בצורה נכונה

   בהתייחסות לצרכיו האישיים והמשתנים של כל אדם על כל ההיבטים: צרכים פיזיים אישיים, העדפות, מאכלים אהובים, סדר היום, מקומות בילוי ומסעדות אנו מבינים שתפריט לחולי סוכרת הוא כללי מידי. בשביל להצליח ליישם ולהתמיד (ורק אם נהנים ניתן לעשות זאת לאורך זמן) בתפריט תזונה בריאה ותפריט לחולי סוכרת בפרט. דרושה התאמה לכל אחד ואחת באופן אישי ובנפרד.

   סוכרת היא מצב אשר מתחיל מסוכר גבוה בדם אשר גורם לתסמינים מעיקים כמו: חולשה וסחרחורות, כאבי ראש, יובש וטעם לא טוב בפה, רעב בלתי פוסק ותשוקות עזות למתוקים.

   מולקולת הסוכר גדולה והיא אינה אמורה להסתובב בדם הסכנה החמורה והנפוצה ביותר היא חסימת כלי הדם עד כדי סתימתם, נמק ונזק בלתי הפיך. בעיקר כלי דם קטנים בעין (קטרקט), איברי המין (פגיעה בתפקוד המיני) וברגליים (עד כדי כריתה).

   תפריט לחולי סוכרת כולל, בדרך כלל, מזונות בעלי ערך גליקמי נמוך ומחייב גמילה ממתוקים ופחמימות פשוטות. רעות בר לב, מייסדת שיטת BodyReset לחיים בריאים, מאוזנים ומאושרים יותר, מסבירה על המחלה, על התאמת התפריט והדרך הטבעית לעזור לך ליישם ולהתמיד בו.

   תחילה, אנו יודעים שצריכת מתוקים אינה ממולצת. אולם, אם כבר יש חריגה בבדיקות הדם ונצפה סוכר גבוה בדם. שהרי, יש צריכה לא מאוזנת של מתוקים. ותחילה אנו זקוקים לאצמעים אשר יעזרו לך בגמילה ממתוקים ופחמימות.

   אנו נעזרים רק באמצעים טבעיים בלבד כצמחי מרפא ותוספי תזונה אשר עומדים בתווי תקן של משרד הבריאות, כשרות ובעלי עדויות מחקריות ונקשרים לעיכוב חוש הטעם המתוק, גמילה ממתוקים ופחמימות, עידוד תאי הלבלב להפריש אינסולין והגברת יעילות ורגישות הקולטנים לקלוט את האינסולין ולאפשר לסוכר להיכנס מכלי הדם אל התאים.

   סוכרת

   ישנם שלושה סוגי סוכרת:

   סוכרת סוג 1: פגיעה בוויסות תפקוד מערכת החיסונית התוקפת את תאי הלבלב, האיבר האחראי לייצור האינסולין. אופיינית בעיקר לצעירים מתחת לגיל 30 ומחייבת הזרקת אינסולין קבועה או שימוש קבוע בצמחי מרפא בשילוב תפריט לחולי סוכרת.

   סוכרת סוג 2: תאי הגוף אינם מגיבים לאינסולין. ולכן, עודפי הסוכר נשארים בדם למרות הפרשת אינסולין תקינה. אופיינית בעיקר לאנשים מבוגרים ולבעלי עודף משקל גבוה.

   סוכרת הריון: עליה במדדי הסוכר בגוף בעת הריון, ולרוב המחלה עוברת מאליה לאחר ההיריון. בשל הסיבוכים האפשריים נשים שלוקות בסוכרת הריון צריכות להיות במעקב רפואי צמוד ולאזן את רמות הסוכר בעזרת תפריט לחולי סוכרת.

   האינדקס הגליקימי

   האינדקס הגליקמי הוא מדד המגלה לנו את איכות הפחמימה. איזו פחמימה טובה לנו ואיזו מסוכנת ומזיקה. הדירוג נעשה כתגובה למהירות התפרקות המזון לגלוקוז בדם. ערך גליקמי נמוך משמעותו פירוק איטי של המזון ולכן עליית רמות הסוכר והאינסולין בדם מתונים, ואספקת האנרגיה הדרושה לגוף מבוקרת, ללא יציאה מאיזון.

   ניתן למצוא ספרות ובאינטרנט טבלאות לדירוג הגליקמי של המזונות השונים. אולם, כדאי להתייעץ עם נטורופת או תזונאי לגבי התאמת תזונה מותאם אישית לכל אחד: העדפות, זמנים וצרכי הגוף הייחודיים.

   כללי תזונה ותפריט לחולי סוכרת

   ניתן לתת תפריט מומלץ לחולי סוכרת באופן כללי, אך אדגיש שוב כי חשובה מאוד ההתאמה האישית של התפריט לאדם הלוקה במחלה. באופן כללי יש לצרוך מזונות בעלי ערך גליקמי נמוך. ולשלב אותם עם חלבונים, שומנים וירקות אשר אלו תורמים לווסת את האינדקס הגליקמי של סך הארוחה.

   כדי להימנע מתנודות גדולות ברמות הסוכר ולשמור על יציבות לאורך היום, כדאי לאכול כל כמה שעות, כולל ארוחות ביניים ולשמור על סדר ארוחות קבוע במשך היום.

   חשיבותה של התאמת תפריט אישית

   אם מסתכלים על כל אדם באופן אינדיבידואלי רואים כי תפריט לחולי סוכרת הוא כללי, אך דרושה התאמה לכל אחד בנפרד. לכל אחד הרגלי חיים אחרים, והשינוי צריך להיעשות במישורים נוספים מלבד התזונה כדי להבריא. ליווי של נטורופת מומחה מומלץ בחום כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. ונעשה במקביל לליווי רופא.

   סומאק - מתבלין מטבח למווסת רמות סוכר ואינסולין

   הסומאק נצרך במגוון רחב של עדות ולאורך הדורות. בשנים האחרונות, עדויות קליניות ומחקרים רבים הוכיחו וגילו את מנגנוני השפעותיו ותרומתו לפירוק יעיל ומאוזן יותר של הסוכר.

   תפריט לחולי סוכרת

   את תבלין הסומאק ניתן להכין באופן הבא:

   3 כפות סומאק ב-3 כוסות מים- להרתיח 2-3 דקות לצנן ולשתות במהלך היום.

   שיטת BodyReset - אם זה הטוב ביותר של הטבע - זה הטוב ביותר עבורך

    


   רוצה לדעת עוד?

   רעות בר-לב נטורופתית מוסמכת ומתמחה בצמחי מרפא - יועצת לאורח חיים בריא אין סוף תפריטים, כדורים, מדבקות, צומות או סדנאות... מבולבלים מכל המידע ברשת?! לכל אדם יש DNA היחודי רק לו, העדפות שונות, אורח חיים אחר, דינאמיקה, יכולות ונגישות משתנה.
   אני מזמינה אותך לגלות את יתרונות הרפואה הנטורופתית; לאבחן ולהתאים, לתכנת את הגוף שלך ולזרז תוצאות, להנחות ולהציב משימות משותפות יחד. משימות ברורות ומדויקות אשר יובילו אותנו לעבר המטרה המשותפת: שליטה בתשוקות ובעצמך, ירידה במשקל, איזון חריגות בבדיקות הדם ושיפור הבריאות ואיכות החיים שלך באופן טבעי ובריא.

   ניתן ליצור איתי קשר כבר עכשיו לשיחת יעוץ ראשונית, ללא עלות!

    חייגו עכשיו
    השאירו שם, טלפון ודוא"ל ואחזור אליכם בהקדם: