ירידה במשקל מהירה ובריאה באופן טבעי

  לייעוץ והתאמה אישית *ללא עלות
  חייגו עכשיו
  מלאו פרטים ואחזור בהקדם:
  הטיפולים מתרחשים בת"א ומרחוק(סקייפ/טלפון)

  ירידה במשקל מהירה ובריאה*

    תפריט דיאטה מותאם אישית לירידה מהירה במשקל*

    כדורי הרזיה טבעיים (צמחי מרפא מותאמים)

    טיפול טבעי לשיפור הבריאות וההרגשה

    אימון וליווי אישי עד להצלחה

    שימור הישגים לאורך זמן


  הגיע הזמן לפגוש את עצמך בדרך חדשה: רזה ובריאה!

  אנחנו מאמינים שמגיע לך ולגוף שלך הרבה יותר. ירידה במשקל בעזרת שיטת BodyReset ניתן להגיע לתוצאות בקלות ובמהירות ובאופן בריא וטבעי*. כמו אלפי לקוחותינו ששינו את חייהם ובריאותם לטובה אנו מזמינים גם אותך להצליח איתנו!

  שאלון בריאות

  פיתחנו במיוחד עבורך, שאלון קצר אשר יסייע לך להכיר את מצב בריאותך ולדעת האם הנך משתייך/ת לקבוצת סיכון כלשהי. לאחר מילוי השאלון, תקבל/י חיווי מיידי אודות מצב בריאותך כפי שמשתקף מהפרטים שהזנת בשאלון. אמנם השאלון אינו מהווה תחליף לקשר אישי, אולם הסודיות הרפואית תחול על כל פרטי השאלון והפרטים האישיים.


  מהי ירידה במשקל נכונה?

  הרזיה נכונה איננה דיאטה אכזרית, הימנעות והגבלה. אלא, זיהוי ומענה לגורמים אישיים ומשתנים אשר מובילים לעייפות ותשישות, תשוקות עזות ודחפים כתגובת למצוקת הגוף והנפש. לדוגמה: כאשר אנו לא ישנים טוב או מספיק הגוף ידרוש פחמימות פשוטות וסוכרים לאספקת אנרגיה זמינה. כמו כן, מצבים של חסרים תזונתיים כחסר בברזל או ויטמין B12 (אנמיה), חסר ויטמין D. או אי איזון הורמונלי, חולשה חיסונית והצטננויות תכופות, לחץ מתמשך ונזקיו המצטברים ועוד..
  מענה וטיפול בגורמים האישיים יביא אותך לשיפור הבריאות וההרגשה, האנרגטיות ותחושת המסוגלות. כך שיתאפשר תכנות מחדש, שליטה באורחות החיים, שיפור הרגלי תזונה בריאה ופעילות גופנית מתונה כדרך חיים. ולשמירה על התוצאות לאורך זמן.

  תזונה בריאה = דיאטה

  תזונה בריאה מעניקה לנו חיים בריאים ומאוזנים, חיונית לתהליך ירידה במשקל ולשמירה על משקל גוף תקין וחטוב לאורך זמן. וחשובה מאוד לתחושת החיות, האנרגטיות והריכוז. לאחר מפגש האתחול וחיזוק הגוף, הבריאות וההרגשה נוכל לבסס התנהגויות אכילה בריאות בסדר היום שלנו. ולשפר את הדיאטה שלנו.

  דיאטה = סך המאכלים בתפריט היומי שלך

  תזונה בריאה ומזון בריא

  מזון בריא הוא מזון טרי, טבעי ולא מעובד שעדיף לגופני על פני מזון עתיר בסוכרים, לחם לבן, או מזון מטוגן או מתועש המכיל שומן צמחי, מוקשה או מוקשה חלקית, מלח ונתרן, חומרים משמרים, חומרי טעם וריח וצבעי מאכל. טיפ חשוב, חשוב מאוד לקרוא את רשימת המרכיבים על גבי המוצרים שאנחנו אוכלים ולזהות את ה“אויבים סמויים”.

  שילוב מאכלים אהובים בשיטת BodyReset

  תזונה בריאה ומאוזנת היא איננה הימנעות מוחלטת ממאכלים אהובים. בשיטת BodyReset אנו מאמינים ששילוב במידה מבוקרת של מאכלים אהובים חיוני להתמדה בתהליך השינוי, אינו מוביל להשמנה ויחסוך מאיתנו תנודתיות בין קיצוניות של הימנעות לתקופה מוגבלת בזמן לבין בולמוסים - תקופה המאופיינת באכילה לא מבוקרת, המשמינה ומזיקה לבריאות ולדימוי העצמי.
  כמו כן, טוב יותר זה תמיד באופן יחסי לעצמי. כלומר: אדם הנוהג לצרוך מספר פעמים ביום חטיפים וממתקים וירד לפעם אחת ביום זה כבר הרבה יותר טוב. או אדם אשר נוהג לשתות שתייה ממותקת לאורך כל היום וירד לפעם ביום, עם ארוחת הצהריים לדוגמא, זה כבר הרבה יותר טוב. וכמובן, שהתוצאות לא יאחרו מלהגיע.

  המלצות המטופלים

  ירידה במשקל יוגב
  ירידה במשקל אורנה
  ירידה במשקל אילן
  ירידה במשקל מור
  ירידה במשקל יעל
  ירידה במשקל רחלי

   

  שלושת חוקי הבסיס ליישום והצלחה לירידה במשקל* בשיטת BodyReset

  תזונה בריאה מטיבה עם הבריאות שלנו (פיזית ונפשית), עם ההרגשה ומהווה כלי טיפולי טבעי, משלים ויעיל להפחתה של תסמינים מעיקים, לשיפור ואיזון חריגות בבדיקות הדם, למניעה ואף, טיפול משלים כנגד מחלות ("מזונותינו לתרופותינו").

  אולם, רק בעזרת גישה נכונה ושיטת BodyReset. כלומר, מימוש פוטנציאל בריאותי מלא יעזור לנו להצליח לשלוט בדחפים, לשקם את מערכת היחסים עם האוכל ולהתמיד בתזונה בריאה בהנאה. שהרי, חולשה ומצוקה, הגבלות והימנעות, סבל ופגיעה בדימוי העצמי ובתחושת רמת המסוגלות - הם סותרים כל היבט הכולל בריאות.

  השלב המקדים- זיהוי גורמים אישיים

  יש לציין, לפני הכל. שהבסיס להצלחה טמון בזיהוי הגורמים האישיים והמשתנים שגורמים להתעוררות התשוקות והדחפים. לעיתים, כאשר ישנה בעיה. לדוגמא: בעיות שינה או חסרים תזונתיים כחסר בברזל או ויטמין D, הגוף תשוש מאוד- במצב מצוקה. והדרישה הפיזית למתוקים ופחמימות כמעט ובלתי ניתנת להיהדף.

  לכן, אני מזמינה אתכם לעשות איתי את המהלך הראשון בחיים החדשים שלכם.

  אבצע תהליך אבחון נטורופתי, מסורתי ומתודולוגי ובסיומו אזהה את הגורמים האישיים אשר גורמים לתשישות ולהתעוררות של תשוקות עזות ובלתי נשלטות כתגובה למצוקת הגוף והנפש.

  אתאים לכם תפריט אישי של תזונה בריאה, רשימת קניות נכונה לכם ובמקרי הצורך, השלמת חסרים תזונתיים חיוניים וצמחי מרפא כטיפול טבעי, תמיכה וזירוז התוצאות. התאמה אישית והצבות מטרות נכונות אשר יעזרו לך להגיע לתוצאות מהירות ולשמור עליהן לאורך זמן.

  ובנוסף, תקבלו ספר הנחיות אותו כתבתי בהשראת מטופליי "7 צעדים לחיים הבריאים".

  החוק הראשון של BodyReset תזמון הארוחות

  תזמון הארוחות הוא הבסיס לתזונה בריאה ומאוזנת. לא נוכל להתקדם לפני שנטפל ברעב הפיזי ונשקם את מנגנון שובע-הרעב. לרוב, הרעב הפיזי לרוב מתחיל בתחושת אי נוחות בבטן וניתן לדרג אותו מ- 1-10. כאשר 10 הינו רעב גדול ו-1 לא רעב בכלל. ניתן להיעזר בדירוג ולבחון את האכילה האישית: מה רמת הרעב שלך ברגעים אלו ממש? האם קיים רעב, מה רמת הדירוג שלך לרעב זה? רעב פיזי ברמה גבוה אינו מאפשר לבחור בהיגיון את כמות ואיכות המזון.

  כלי זה: דירוג תחושת הרעב, יאפשר לך חופש עתידי כנגד תשוקות ויצירת התניה (מנגון מחשבתי אוטומטי רפלקסיבי): “האם אני בכלל רעב/ה עכשיו?”.
  מומלץ לא לוותר על אף אחת מן הארוחות. ואם אין רעב - עדיף לאכול מעט מלא בכלל, עד שנשקם את מנגנון שובע הרעב. החל מארוחת הבוקר (המוגדרת עד שעתיים משעת ההשכמה) מומלץ לאכול כל שלוש שעות ולא להתעלם או לדחות את תחושת ‘הרעב הפיזי’.

  האתגרים רבים. לדוגמא, כאשר אין אוכל זמין. נמצאים זמן ארוך מחוץ לבית, יש פגישות ארוכות, דברים דחופים שיש לעשות. או שפשוט אין כוח להכין ארוחה. אולם לאכילה בשעות מסודרות יש חשיבות גבוהה הן במניעת תחושת רעב לאורך היום והן בשיקום ושמירה על חילוף החומרים של הגוף. לכן, כדאי לעשות ככל שניתן בכדי לא לדחות את מועד הארוחה.

  לעיתים ניתן להסתפק בחופן שקדים ואגוזים או יוגורט (עדיף עיזים/ כבשים), להגיש כיבוד על שולחן הישיבות או לעצור רגע ולרכוש בחנויות נייחות, קיוסקים ומכולות או לאחסן בתיק ארוחה קלה. תכנון טוב הוא מפתח להצלחה ביצירת מערכת יחסים בריאה עם המזון שאנו אוכלים.

  ההמלצה היומית למספר הארוחות ביום היא סה”כ 5-6 ארוחות וכדאי ששתיים-שלוש לפחות יהיו “ארוחות מלאות”. כל ארוחה היא למעשה “פגישה” עם האוכל וכדאי שתשומת הלב לא תהיה מוסחת להפקת הנאה מרבית.

  חשוב לזכור שאין נשנושים בריאים. לא כדאי לנשנש בין הארוחות זאת מאחר העומס הגבוה שנוצר על מערכת העיכול ופוגע בעיכול תקין, מגביר הופעת גזים וגורם לתחושת כבדות ועייפות. בין הארוחות כדאי לשתות ולהתפנות לחוויות החיים.

  החוק השני של BodyReset כמות וגודל הארוחה

  ללא אומדן, התיאבון לא נעצר.

  גם תזונה בריאה בכמות גדולה מזיקה. ארוחה בכמות גדולה מובילה להשמנה וגורמת לתשישות גדולה ולתחושת כבדות. יכולת הגוף לספוג מרכיבי תזונה בארוחה אחת היא מוגבלת והעודפים נאגרים ברקמת השומן. כמות הקלוריות הממוצעת המומלצת לארוחה נעה בין 300 ל - 400 קלוריות ומשתנה בהתאם לגיל, למין ולרמת הפעילות הגופנית. בממוצע מדובר בכ - 25 גרם חלבון (כקופסת טונה), כ - 15 גרם פחמימה (כשתי פרוסות לחם מלא) ובכפית שמן. ארוחה אחת = צלחת אחת בינונית או סנדוויץ” אחד.

  האתגר: כחלק ממנגנון ההישרדות הטבעית של הגוף להגנה מפני הרעב, קיים חשש לסיים ארוחה בתחושה לא מלאה: “ומה אם אשאר רעב/ה? מתי אקבל את הארוחה הבאה?” אך אל דאגה, האוכל זמין היום בכל בית ובמגוון חנויות ותמיד אפשר להשלים. בנוסף, בקרב רובנו, הושרש היטב ההרגל: לסיים כל מה שבצלחת. בלי קשר לרמת השובע שלנו.

  חשוב לזכור כי תחושת השובע האמיתית מגיעה כעשרים דקות לאחר שצורכי הגוף נענו.

  החוק השלישי של BodyReset איכות המזון

  חשוב תמיד לזכור כי תזונה נכונה ובריאה מתחילה במה שאנחנו אוכלים. כי מה שאנו אוכלים - הופך להיות אנחנו.

  כי מגיע לגוף שלך יותר *

  רוצה למצות את הפוטנציאל שלך ולהגיע למשקל גוף אופטימלי, חטוב ויפה? רוצה ללמוד עוד על תזונה בריאה והרזיה נכונה? רוצה להתאים לגופך ולאורחות חייך את התפריט המיטבי עבורך? זה הזמן שלך לתת את מתנת החיים לעצמך ולסובבים אותך. ולתאם פגישת היכרות עם מפתחת שיטת BodyReset!

  אנחנו מאמינים שמגיע לך ולגוף שלך הרבה יותר. בעזרת שיטת BodyReset ניתן להגיע לתוצאות בקלות ובמהירות. כמו אלפי לקוחותינו ששינו את חייהם לטובה בעזרת השיטה. כי הגיע הזמן שלך לפגוש את עצמך בדרך חדשה: רזה יותר, בריאה ומאוזנת יותר*.

  אנחנו מאמינים שמגיע לך להתאהב בעצמך מחדש!

  רוצה לדעת עוד?

  רעות בר-לב נטורופתית מוסמכת ומתמחה בצמחי מרפא - יועצת לאורח חיים בריא אין סוף תפריטים, כדורים, מדבקות, צומות או סדנאות... מבולבלים מכל המידע ברשת?!
  לכל אדם יש DNA היחודי רק לו, העדפות שונות, אורח חיים אחר, דינאמיקה, יכולות ונגישות משתנה.

  אני מזמינה אותך לגלות את יתרונות הרפואה הנטורופתית; לאבחן ולהתאים, לתכנת את הגוף שלך ולזרז תוצאות, להנחות ולהציב משימות משותפות יחד. משימות ברורות ומדויקות אשר יובילו אותנו לעבר המטרה המשותפת: שליטה בתשוקות ובעצמך, ירידה במשקל, איזון חריגות בבדיקות הדם ושיפור הבריאות ואיכות החיים שלך באופן טבעי ובריא.

  ניתן ליצור איתי קשר כבר עכשיו לשיחת יעוץ ראשונית, ללא עלות!

   חייגו עכשיו
   השאירו שם, טלפון ודוא"ל ואחזור אליכם בהקדם: